Одеса, вулиця Мельницка, 26/2
+38 (048) 738 05 41
office@ukrainemotors.com.ua

Проектування, конструювання і виробництво вентильних електродвигунів і електроприводів

ТОВ “Електротехніка – Нові технології” прийняло участь у виставці ELCOM

У жовтні 2020 року ТОВ “Електротехніка – Нові технології” прийняло участь у виставці ELCOM. На стенді були представлені зразки серійної продукції та останні розробки в області вентильних електродвигунів та електроприводів.

ЕЛЕКТРОТЕХНІКА відновлює виробництво електродвигунів для апаратів штучної вентиляції легенів

Електродвигуни нашого виробництва пройшли апробацію часом (більше 10 років роботи в апаратах) і сьогодні ми готові їх випускати в необхідній кількості. Вся документація, оснащення і виробничі можливості для цього у нас є. Крім того, ми готові здійснювати діагностику і, при необхідності, ремонт електродвигунів, які були вироблені нами в попередні роки. Ми також маємо всі умови…
Read more

Енергетика в промисловості – 2019

У нових економічних умовах, XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості – 2019» покликана стати центральним об’єднуючим галузевим заходом для демонстрації досягнень у сфері виробництва енергозберігаючого обладнання та інноваційних технологій, а також головною консолідуючою подією для конструктивного діалогу бізнесу і влади, виробничої кооперації промисловців і підприємців.