Одеса, вулиця Мельницка, 26/2
+38 (048) 738 05 41
office@ukrainemotors.com.ua

Рішення

Проектування, конструювання і виробництво вентильних електродвигунів і електроприводів

Ми не тільки є виробником вже готових рішень, ми також можемо запропонувати вам нові розробки:

Компанія ENT за час існування набула великий досвід в проектуванні та виробництві вентильних електродвигунів для спеціалізованих систем в сільському господарстві, а саме, систем точного висіву насіння та добрива.

Ми пропонуємо вентильні електродвигуни різної потужності для промислових вентиляційних систем. Вентильні електродвигуни у таких системах, на відміну від асинхронних двигунів з частотним керуванням, є більш енергоефективними та дозволяють зекономити від 8% до 60% електроенергії в залежності від частоти обертання двигуна. Також для вентиляційних систем розроблено датчики швидкості повітряного потоку та пристрої моніторингу та керування роботою вентилятора витяжної шафи.

Розроблено декілька видів датчиків лінійного переміщення

Розроблено та виготовлено вентильний електродвигун з інтегрованою системою керування для шахтних електровозів.

Розроблено більше десятка різноманітних електродвигунів з системою керування для обладнання хімічних лабораторій.

Вентильні електродвигуни, що розроблені нашим підприємством, використовуються у якості електроприводу молочних сепараторів продуктивністю від 80 до 500 літрів. Такі електродвигуни застосовуються не тільки вітчизняними виробниками молочних сепараторів, а і закордонними, наприклад у сепараторах компанії “Milky”.

Розроблено вентильні електроприводи для заміщення гідравлічних приводів у ракетобудівництві, гвинтокрилобудівництві, тощо.

Розроблено вентильні електроприводи з точним позиціюванням для використання в дозаторах газотурбінних приводів газоперекачувальних станцій.

Розроблено унікальні вентильні електроприводи з імпульсною подачею зварювального дроту для зварювання та різкі під водою на глибині до 200 метрів. 

Ми пропонуємо електродвигуни високої якості, що відповідають міжнародним стандартам та є стійкими до перевантажень, не виробляють реактивну енергію, надійні та довговічні.