Одеса, вулиця Мельницка, 26/2
+38 (048) 738 05 41
office@ukrainemotors.com.ua

Про нас

Проектування, конструювання і виробництво вентильних електродвигунів і електроприводів

ТОВ «Електротехніка – Нові Технології»

Єдине підприємство на території України, що є розробником, проектувальником і виробником великої гами вентильних електродвигунів і електроприводів. Наш колектив висококваліфікованих розробників в області електромеханіки, мікропроцесорної техніки та силової електроніки, здатний вирішити широкий спектр технічних завдань.

ТОВ «Електротехніка – Нові Технології» – це:

20 років 

розробок та впровадження вентильних електроприводів в різні галузі промисловості.

Більш ніж 50 проектів

реалізованих з 2002 року по теперішній час.

Автор та власник

ряду патентів на нові технічні рішення в області електромеханіки.

Переможець

конкурсу «Автоматизація-2009» в номінації «Електропривод і його компоненти».

Чому слід обрати нас

Сфера використання вентильних електродвигунів та електроприводів практично безмежна: медицина, промисловість, транспорт, у тому числі спеціалізований, ракетобудування, робототехніка, авіамоделювання, військова промисловість. Вентильними електродвигунами та електроприводами можна замінити гідравлічні системи, асинхронні чи колекторні електричні приводи, а також двигуни внутрішнього згоряння. Вони також загалом економніші та більш екологічні в експлуатації, ніж їх аналоги на основі іншого роду технологій (відсутність гідравлічних рідин, відсутність витратних вузлів, як то колектори та щітки, вище ККД).

1. Компанія здійснює повний цикл робот – від технічного завдання (ТЗ) до виробництва електродвигунів (електроприводів).
2. Компанія на етапі узгодження ТЗ пропонує Замовнику свої ідеї конструктиву та проводить узгодження із Замовником упродовж усіх етапів розробки та проектування.
3. Компанія може запропонувати широкий спектр готових та перевірених рішень завдяки великій кількості вже реалізованих проектів.
4. На відміну від іноземних компаній, які пропонують лише вже існуючі двигуни, компанія здійснює розробки згідно технічних вимог Замовника та виготовляє як макетні зразки, так серійну продукцію.
5. Компанія розробляє та випускає вентильні електроприводи, які відрізняються:
✓ рівнем напруги живлення;
✓ обмотувальними даними статора (тобто параметрами механічної характеристики, частотою обертання при холостому ході та пусковим моментом);
✓ збільшеною осьовою довжиною задля збільшення крутного моменту у тому же розмірі;
✓ приєднувальними розмірами